Nowe technologie i wyzwania ochrony danych osobowych

Temat RODO wciąż pozostaje gorący i nieustannie fascynuje! Zwłaszcza, że nie zawsze jasne są kryteria nakładanych przez regulatora kar. Wciąż jest mnóstwo pytań i niejasności dotyczących interpretacji przepisów, ich wdrożenia i właściwego rozumienia regulacji. Szczególnie dużo pytań pojawia się na punktach styku kompetencji poszczególnych działów w firmach – prawnych, marketingu, compliance, IT, cyberbezpieczeństwa i Inspektorów Ochrony Danych.

Tradycyjnie, nad problematyką ochrony danych osobowych będziemy pochylali się z dwóch perspektyw – prawnej i technologicznej. Bo praktyka pokazuje, że te dwa światy nie zawsze ze sobą rozmawiają i nie zawsze wiedzą, jakie są możliwości (to strona prawna), ani jakie ograniczenia (to strona technologiczna) wdrażanych rozwiązań.

RIBA Forum jest miejscem spotkania wszystkich tych osób, odpowiedzialnych za obszar ochrony danych. Jest też miejscem wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk!

RIBA Forum od początku miała na celu nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również zapewnienie przestrzeni do budowania relacji i networkingu. Obecne obostrzenia nie pozwalają na komfortowe spotkania w szerszym gronie na żywo, zdecydowaliśmy się przenieść konferencję na wiosnę 2022 licząc, że spotkamy się wówczas ponownie na żywo!

 

RIBA Forum to:

Jeden intensywny dzień warsztatowy!
9 praktycznych 2-godzinnych warsztatów do wyboru!
Wygodna formuła online!
Spotkanie wieczorne na żywo w centrum Warszawy!
Dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczeń!
Poznasz doświadczenia z „pola walki”!

RIBA Forum

Dla kogo jest RIBA Forum?

 

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkie branże z firm dużych i średnich oraz instytucji administracji publicznej, a szczególnie:

 

  • IOD,
  • menedżerów compliance,
  • ekspertów prawnych,
  • cybersecurity,
  • IT,
  • audytorów wewnętrznych.

RIBA Forum 2021 w liczbach


UCZESTNIKÓW

SESJI WARSZTATOWYCH

BLOKI Z SESJAMI DO WYBORU

365

DNI DO RIBA FORUM 2021

ORGANIZATORZY

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Przeglądanie strony oznacza akceptację.