Łukasz Suchenek

PROGRAM KONFERENCJI
m: +48 695 506 945
e: lukasz.suchenek@evention.pl

Mariola Rauzer

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI
m: +48 509 622 541
e: mariola.rauzer@evention.pl

Dominika Opoka

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI
m: +48 604112883
e: dominika.opoka@evention.pl

Renata Grabowiec

PROMOCJA
m: +48 570 611 911
e: renata.grabowiec@evention.pl

Agnieszka Budziszewska

ORGANIZACJA
m: +48 790 707 406
e: agnieszka.budziszewska@evention.pl

Monika Ludwig

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
tel.: +48 732 123 800
kom.: +48 790 401 605
e: monika.ludwig@evention.pl

RIBA Forum 2022

WIOSNA 2022 r.
www.ribaforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Przeglądanie strony oznacza akceptację.