Spotkania

WOKÓŁ OCHRONY DANYCH

16 kwietnia, 30 kwietnia, 7 maja, 14 maja, 28 maja, 4 czerwca

Spotkania "Wokół ochrony danych" to cykl webinariów poświęconych szeroko rozumianej ochronie danych - ze zrozumiałych względów skupimy się w nich na wyzwaniach wynikających z obecnej sytuacji epidemicznej.

Koronawirus wprowadził ogromne zamieszanie w nasze życie. Dookoła widać już symptomy ogólnej paniki. Nie pozostaje to bez wpływu na biznesy, które prowadzimy – coraz więcej firm przechodzi na pracę zdalną, pozwalając swoim pracownikom na realizację obowiązków z domu.

Webinaria realizowane będą w formule 30-minutowych dyskusji eksperckich (2-3 ekspertów w każdym webinarze) połączonych sesją pytań i odpowiedzi oraz 30-minutowym komentarzem wraz z pokazem demo rozwiązania oferowanego przez Partnera webinarium.

W czasie webinariów będzie możliwość zadawania pytań na czacie. Zaś po zakończeniu transmisji uczestnicy zainteresowani pogłębieniem tematu, spotkają się online z ekspertami z panelu na krótkiej rozmowie.

Zapraszamy do dołączenia do społeczności Cybersecurity przez cały rok na LinkedIN, gdzie będziemy na bieżąco zamieszczać informacje o webinariach.

Podpisy cyfrowe w dobie pandemii
- jak bezpiecznie uwierzytelniać dokumenty

Webinarium odbyło się 4 czerwca 2020 roku

Obecnie pracownicy na każdym szczeblu wykonują swoje obowiązki głównie zdalnie. Nawet posiedzenia zarządów odbywają się wirtualnie, ale firmy działają, a decyzje o kluczowym znaczeniu zapadają często w domowych biurach. W wielu firmach palącą potrzebą stało się więc wypracowanie procedur i wdrożenie narzędzi, które zapewnią wiarygodność składanych na dokumentach podpisów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

  • na jakie sposoby można uwierzytelniać dokumenty cyfrowe?
  • jakie są możliwości stosowania kwalifikowanych podpisów cyfrowych i jak wygląda w tym zakresie propozycja rynku?
  • w jaki sposób autoryzować, zabezpieczać dokumenty cyfrowe przekazywane pracownikom?
  • jak wygląda rynek e-podpisu w Polsce?
  • jak dostawcy rozwiązań cyfrowej tożsamości mają się do formalnego e-podpisu?

Eksperci Webinarium:

 

Karolina Janas
Starszy specjalista ds. ochrony danych osobowych
Nationale Nederlanden

Małgorzata Kurowska
Senior Associate
Maruta Wachta

Michał Tabor
Partner
Obserwatorium.biz

Formularz rejestracyjny

Rejestracja zakończona

Zapewniamy bezpłatny udział dla menedżerów i specjalistów cybersecurity, menedżerów i specjalistów IT, IOD-ów, menedżerów i specjalistów compliance, audytorów wewnętrznych reprezentujących duże i średnie przedsiębiorstwa oraz sektor publiczny.*

*Skorzystanie z udziału bezpłatnego wymaga potwierdzenia zgód marketingowych Organizatorom Webinarium. Brak udzielenia tych zgód uniemożliwia skorzystanie ze specjalnego rabatu Organizatora – wtedy koszt udziału wynosi 99 pln netto (+ 23% VAT) dla przedstawicieli wszystkich branż (poza branżą ICT oraz firmami konsultingowymi) z firm dużych i średnich oraz instytucji administracji publicznej.

Zapraszamy do dołączenia do społeczności Cybersecurity przez cały rok na LinkedIN, gdzie będziemy na bieżąco zamieszczać informacje o Webinariach.

Kontakt w sprawie webinariów:

Agnieszka Budziszewska
tel. 790 707 406
agnieszka.budziszewska@evention.pl

Dostawcy rozwiązań, firmy konsultingowe oraz kancelarie prawne zainteresowane partnerstwem w webinarium zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

Dominika Opoka
tel. 604 112 883
dominika.opoka@evention.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Przeglądanie strony oznacza akceptację.